Etat Młodszy Specjalista ds. projektowania wnętrz / mebli hotelowych

Firma: Furnimeb miejsce pracy: Sieradz

Firma Furnimeb zajmująca się produkcją i dystrybucją mebli do wnętrz hotelowych w Polsce i na rynkach zagranicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko Projektanta wnętrz – mebli.

Wykonujemy realizacje dla polskich i międzynarodowych sieci hotelowych. W związku z  powyższym szukamy osób chętnych brać udział w procesie projektowania wystroju wnętrz poprzez wizualizacje 3D przygotowane przez nas  i przy współudziale innych polskich i międzynarodowych projektantów. Docelowe miejsce pracy w nowej fabryce w Drząznej w okolicach Sieradza.

Młodszy Specjalista ds. projektowania wnętrz / mebli hotelowych
Miejsce pracy: Sieradz
 Główne zadania:
  • Przygotowanie projektów 3D wnętrz hotelowych i innych instytucji publicznych
  • Wykonanie specyfikacji mebli dla klienta
  • Prezentacja narysowanych projektów
  • Wybór materiałów dla wykonywanych mebli
  • Uzgodnienia z klientami i z zewnętrznymi projektantami
  • Inwentaryzacja pomieszczeń wyposażanych obiektów
  • Udział w przygotowywaniu materiałów marketingowych związanych z wyposażanymi obiektami
Wymagania:
  • Orientacji w branży meblarskiej i trendach w projektowaniu wnętrz
  • Kreatywnego i indywidualnego podejścia do klienta
  • Okazywania samodzielności w powierzanych zadaniach
  • Skrupulatności i dokładności
  • Komunikatywności
  • Chęci rozwijania swoich umiejętności
  • Wykształcenia min średniego
  • Mile widziana znajomość języków obcych w szczególności Angielskiego lub Niemieckiego
  • Mile widziana znajomość programów branżowych (Pro 100/ Corel)
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Etat
  • Możliwości samorealizacji  w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Premie w zależności od zaangażowania w projekty
  • Bonus na święta

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-09-2022
Wyświetleń: 165