kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu miejsce pracy: Dobra

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Dobra
Numer: StPr/22/1752
OBOWIĄZKI:
Sortowanie przesyłek, dźwiganie przedmiotów zgodnie z umową indywidualną do 30 kg, zespołowo do 70 kg; praca z ręcznym wózkiem paletowym i przenośnikiem taśmowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Obsługa komputera i skanera naręcznego[Umiejętność 1] : Umiejętność pracy z ręcznym wózkiem paletowym i przenośnikiem taśmowym; Gotowość (brak przeciwskazań zdrowotnych) do pracy fizycznej, do pracy zmianowej, w tym nocnej[Inne] : Doświadczenie pracy na magazynie min. 1 rok

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu