kandydatów

Etat Piaskarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu miejsce pracy: Sieradz

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Piaskarz
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/23/0036
OBOWIĄZKI:

Czyszczenie powierzchni metalowych i betonowych materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : Wymiar czasu pracy - 154 godzin w miesiącu. Znajomość języka angielskiego A1 - mile widziana ze względu na porozumiewanie się z innymi pracownikami z różnych państw. Miejsce pracy: UL. ADAMA MICKIEWICZA 4, 98-200 SIERADZ ORAZ TEREN CAŁEJ POLSKI ZGODZIE ZE ZLECENIAMI FIRMY

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu