kandydatów

Etat Młodszy specjalista kontroli jakości

Firma: POLPHARMA S.A. miejsce pracy: Sieradz

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Młodszy specjalista kontroli jakości
Miejsce pracy: Sieradz

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Samodzielne wykonywanie i ocenę badań fizyko-chemicznych (badania chromatograficzne, inne) w celu dostarczania informacji o jakości badanych materiałów wyjściowych, produktów leczniczych w oparciu o metody, specyfikacje, farmakopeę, zasady GMP i GLP
  • Przeprowadzenie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach
  • Opiniowanie i sprawdzanie instrukcji, procedur oraz raportów z badań
  • Uczestnictwo w transferach metod analitycznych zewnętrznych oraz wewnętrznych
  • Przygotowywanie roztworów odczynników i wzorców oraz racjonalne ich wykorzystanie
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
NASZE WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej
  • Wiedza analityczna
  • Znajomość technik analitycznych HPLC, GC (oprogramowania Empower),, spektrofotometria
  • Znajomość GMP oraz GLP
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielności
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, premię i premie okolicznościowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków i karty Multisport
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy oraz pracy zdalnej
  • System kafeteryjny (bilety do kina, teatru, bony na zakupy itp.)
  • Pakiet relokacyjny
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma