kandydatów

Etat Protetyk słuchu

Firma: ACS AUDIKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Kalisz

Dołącz do Audika Polska, światowego lidera w branży profilaktyki i protetyki słuchu, największego branżowego pracodawcy w kraju. Mamy sieć ponad 500 Centrów Słuchu i 21 Centrów Medycznych. Dysponujemy własnym Centrum Szkoleniowym, w którym nasi pracownicy poszerzają wiedzę i rozwijają kompetencje.

W całej firmie zatrudniamy ponad 1000 pracowników i stale poszerzamy nasze zespoły, które każdego dnia pomagają Pacjentom zadbać o swój słuch.

Protetyk słuchu
Miejsce pracy: Kalisz
To oferujemy:
  • praca, która ma znaczenie – wspólnie dbamy o słuch naszych Pacjentów
  • podstawa + premie uzależnione od realizacji celu
  • umowa o pracę na cały etat
  • praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach
  • pełne wdrożenie i stałe poszerzanie kompetencji w naszym Centrum Szkoleniowym
  • dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej oraz szkieł korekcyjnych
  • bezpośredni wpływ na rozwój oddziału
Twoje zadania:
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa Pacjentów niedosłyszących
  • budowanie długotrwałych relacji z Pacjentami
  • wykonywanie badań słuchu i dobór najlepszego rozwiązania dla Pacjenta
  • doradzanie Pacjentom w zakresie użytkowania i pielęgnacji aparatów słuchowych
  • oferowanie produktów dopasowanych do potrzeb Pacjenta
  • obsługa programów sprzedażowych i kalendarza wizyt
  • praca z bazą pacjentów
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe z protetyki słuchu lub audiologii
  • umiejętność doradzania i negocjacji
  • umiejętność badania potrzeb i sprawne używanie języka korzyści
  • empatyczne i indywidualne podejście do Pacjenta
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność do wyjazdu w Warszawie (szkolenie w pełni opłacane przez pracodawcę)
Nasze benefity:
  • Umowa o pracę
  • Portal pracownika
  • Karta sportowa
  • Szkolenie wstępne
  • Pakiet medyczny
  • Świetna atmosfera
  • Jasna ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca blisko Ciebie