kandydatów

Etat Specjalista ds. Formulacji

Firma: POLPHARMA S.A. miejsce pracy: Sieradz

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Formulacji
Miejsce pracy: Sieradz
Zakres obowiązków
  • Prowadzenie prac badawczych w zakresie rozwoju stałych, półstałych oraz płynnych postaci leku.
  • Czynny udział w opracowywaniu strategii rozwoju produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz rejestracyjnej zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi i prawnymi
  • Transfer technologii ze skali laboratoryjnej do skali produkcyjnej
  • Uczestnictwo w procesach wytwórczych Strefy Pilotażowej GMP
  • Projektowanie i prowadzenie rozeznania literaturowego z wykorzystaniem dostępnych baz naukowych
  • Odpowiedzialność za rozwój produktów wysoce zaawansowanych technologicznie o strategicznym znaczeniu dla firmy
  • Stałe poszukiwanie nowoczesnych optymalizacyjnych rozwiązań dla dostępnych technologii farmaceutycznych
  • Współpraca ze specjalistami z innych obszarów oraz firmami zewnętrznymi

Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
Nasze wymagania
  • Masz wykształcenie wyższe w dziedzinie chemii, farmacji, biologii lub nauk pokrewnych
  • Posiadasz głęboką wiedzę praktyczną z zakresu technologii farmaceutycznej i/lub chemicznej, umiejętność planowania eksperymentów, biegle docierasz do danych źródłowych. Masz bardzo wysoki poziom umiejętności analitycznych, logicznego myślenia i trafnego wnioskowania (analiza matematyczna, statystyka)
  • Posiadasz doświadczenie w zakresie opracowywania nowych formulacji farmaceutycznych, rozwoju procesów technologicznych i prowadzenia transferu technologii dla produktów leczniczych, suplementów diety i/lub wyrobów medycznych. Mile widziana wiedza z zakresu opracowywania formulacji inhalacyjnych oraz kapsułek żelatynowych miękkich
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację, swobodne korzystanie z literatury specjalistycznej oraz tworzenie dokumentacji technologicznej i rejestracyjnej
  • Masz doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji technicznej oraz modułu 3 eCTD dokumentacji rejestracyjnej, znajomość prawa farmaceutycznego, wytycznych EMEA/ ICH
  • Kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów, jesteś nastawiony/a na wynik
  • Potrafisz efektywnie pracować w zespole i dobrze organizujesz własną pracę
  • Jesteś komunikatywny/a, otwarty/a na zmiany, samodzielny/a i wytrwały/a w działaniu
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków i dojazdów do pracy
  • Kartę Multisport
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • Punkty w kafeterii MyBenefit
  • Paczki i imprezy świąteczne dla dzieci
  • Bony świąteczne
  • Dofinansowanie wypoczynku / wczasy pod gruszą
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma