kandydatów

Etat Kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Kontroler jakości wyrobów przemysłowych
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/23/0272
OBOWIĄZKI:
Znajomość wykorzystania pomiarowych CMM, wykonywanie pomiarów z wykorzystaniem podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, wysokościomierz); ocena estetyczna detali (porównanie z przykładowym wzorcem); wystawianie raportów niezgodności, bezpośrednia komunikacja z cudzoziemcami - pracownikami produkcji dot. występujących problemów jakościowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne lub kierunkowe; lub minimum średnie ale z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w dziale kontroli jakośc biegła znajomość Micrisift Office, w szczególności XLS w zakresie tworzenia analiz z wykorzystaniem tabeli przestawnych i makr. Znajomość wykorzystania pomiarowych CMM, znajomość zagadnień jakościowych z zakresu termoplastyki.

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 690 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu