kandydatów

Etat Młodszy mechanik liniowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Młodszy mechanik liniowy
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/21/0453
OBOWIĄZKI:
Bieżący nadzór pracy nad funkcjonowaniem maszyn odpowiedzialnych za proces produkcji. Prace remontowo modernizacyjne, konserwacja maszyn i linii produkcyjnych. Bieżące regulacje zespołów mechanicznych, pneumatycznych i sterowników automatycznych linii produkcyjnej. Bieżąca naprawa i regeneracja uszkodzonych podzespołów. Identyfikowanie, analizowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych. Współuczestnictwo w projektach oraz działaniach na wydziale mających na celu poprawę niezawodności maszyn. Przyczynianie się do realizacji celów i zadań firmy poprzez dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku: Mechanik, Elektromechanik lub podobne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy, gotowość do wsparcia procesu produkcyjnego i szkolenia operatorów z obsługi maszyn. Pracodawca oferuje: Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu