kandydatów

Etat Pomoc kuchenna - wrpo(v)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Pomoc kuchenna - wrpo(v)
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/21/0765
OBOWIĄZKI:

staż - instruktaż szkoleniowy z zakresu BHP i ppoż, zapoznanie się z regulaminem pracy, instruktaż stanowiskowy, zapoznanie się z przepisami obowiązującymi u Organizatora stażu, z zasadami HACP, przechowywanie żywności, sprawdzanie terminu przydatności do spożycia, zabezpieczenie produktów przed zepsuciem, rozpaznawanie zmian zachodzacych w przechowywanej żywności, użytkowanie urządzeń do przechowywania żywności, przygotowywanie półproduktów i obróbka artykułów spożywczych, mycie, obieraniei rozdrabnianie, wykonywanie obróbki ręcznej, mechanicznej i termicznej surowców, sporzadzanie potraw i napojów, stosowanie receptur gastronomicznych, dobieranie surowców do sporzadzenia posiłku, przygotowywanie potraw z mięs, ryb, warzyw, panierowanie, obsmażanie, gotowanie, dekorowanie potraw, porcjowanie, estetyczne układanie i dekorowanie, obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznychz zachowaniem zasad bezpieczeństwa ich używania, utrzymanie czystości naczyń, narzędzi, sprzętu , ich mycie i czyszczenie, sprzątanie i mycie stanowiska pracy. Na stanowisku wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologocznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim