kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Informatyk
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/21/0804
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie średnie lub wyższe ( informatyka lub kierunki pokrewne)Umiejętność obsługi, diagnozowania i naprawy sprzetu komputerowegoBiegła znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows i pakietu MicrosoftPodstawowa znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows Serwer i usługi Active DirectoryZnajomość zagadnień sieciowych (LAN/WLAN)Umijętność konfiguracji i zarządzania urządzeniami typu Firewall, Access Point, Router, Switch, kamery IPSamodzielność, przejmowaie inicjatywy, dociekliwość, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadaniaŁatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji interpersonalnych oraz swoboda w kontaktach telefonicznychPrawo jazdy kat. BBezpośrednie, telefoniczne oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie wybranych aplikacji, oprogramowania, urządzeń peryferyjnychi sprzętu komputeroegoZapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych w obszrze wsparci IT w przypadku awariiAdministracja i ndzór nad siecią TCP/IPZarządzanie i konfiguracja aktywnych urządzeń sieciowych, drukarek sieciowych, stacji roboczychProwadzenie dokumentacji technicznej sieci, sprzętu i oprogramowaniaMiejsce Pracy: Składowisko Węgla, ul. Węglowa 4, Ostrów WielkopolskiWynagrodzenie od 2800 zł brutto - w zależności od posiadanych kwalifikacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik informatyk*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, informatyczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim