kandydatów

Etat Terapeuta zajęciowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Terapeuta zajęciowy
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/21/0779
OBOWIĄZKI:
Celem pracy na stanowisku jest zapobieganie procesowi marginalizacji podopiecznych i organizowanie czasu wolnego seniorom: prowadzenie zajęć edukacyjnych, kulturalnych i integracyjnych oraz zapewnienie opieki podopiecznym podczas pobytu w DDPS. Możliwa praca w godzinach popołudniowych (imprezy dla seniorów)- nadgodziny rozliczane wolnymi godzinami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Terapeuta zajęciowy*
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie niezbędne: wyższe o specjalności umożliwiającej wykonywanie zadań na stanowisku lub policealna szkoła odpowiedniej specjalności i tytuł zawodowy lub dyplom w zawodzieUmiejętności praktyczne: Umiejętności manualne, umiejętności informatyczne, inicjatywa i wprowadzanie zmian, umiejętność organizacji pracy na własnym stanowisku; umiejętność pracy w zespole i umiejętność kierowania grupą osób; umiejętności negocjacyjne i rozwiązywania konfliktów,znajomość języka obcego najlepiej angielskiego; dodatkowo: mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej , prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu