kandydatów

Etat Specjalista ds. jakości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Turku miejsce pracy: Turek

Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Specjalista ds. jakości
Miejsce pracy: Turek
Numer: StPr/21/0470
OBOWIĄZKI:
nadzór nad dokumentacja systemową (tworzenie, aktualizowanie, inicjowanie zmian, zapewnienie dostępności), nadzór nad realizacją działań korygujących, przeprowadzanie audytów wewnętrznych, obsługa reklamacji jakościowych produktów gotowych, w tym kontakt z konsumentami, nadzór nad usługodawcą zewnętrznym w zakresie ochrony zakładu przed szkodnikami oraz monitorowanie sprzętu pomiarowego, aktualizacja bazy aktów prawnych, współpraca z innymi działami w zakresie działań doskonalących system bezpieczeństwa żywności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy w zakresie zarządzania jakością, bezpieczeństwa żywności w zakładzie spożywczym Audytor Wewnętrzny Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności , znajomość języka angielskiego poziome komunikatywnym, znajomość MSOffice, znajomość standardów zarządzania bezpieczeństwem żywności (HACCP, ISO, BRC)

Miejsce pracy:

Turek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku