kandydatów

Etat Główny księgowy/księgowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Główny księgowy/księgowa
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/21/1035
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości3 lata doświadczeia na ww stanowiskuobsługa Sp.J-Sp.z o.o.Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT) dla os. prowadzących działalność, pracowników i zleceniobiorcówBiegła znajomość zasad rachunkowości, podatków, kodeks pracyObsługa programów księgowych i kadrowych ( mile widziana ENOVA, FIRMA)Zakres obowiązków:Księgowanie dokumentów księgowych,Kontrola i uzgadnianie kont księgowych, sprawozdania finansowe ( bilans, rach.zysków i strat, inf.podatkowa)Sprawozdania GUS, bank., firm leasingowych i poręczeniowych, wnioski kredytowe, leasingowe, deklaracje finansowe VAT, PIT, CIT, PFRONPrzygotowywanie raportów, naliczanie wynagrodzeń i zas.społecznych, obsługa PLATNIK ( ZUA, ZWUZ, DRA, RCA i inne) fakturowanie usług, sporządzanie zestawieńNadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, akt osobowych, sporządzanie gwarancji ubezp. i bank.sporządzanie wniosków US, KRS, SąduSporządzanie i rozliczanie podatków i opłat lokalnych, środowiskowych, realizacja płatności.Wynagrodzenie do uzgodnienia - w zależności odkwalifikacjiTermin rozpoczęcia pracy do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Główny księgowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim