kandydatów

Etat Specjalista ds. programów

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Sieradz miejsce pracy: Sieradz

Młodzieżowe Biuro Pracy Sieradz
Specjalista ds. programów
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: 23/7/2021
OBOWIĄZKI:
przeprowadzenie rekrutacji uczestników po dokonaniu stosownych uzgodnień z woj. koordynatorem projektu, opracowanie szczegółowego harmonogramu realizacji projektu i przedłożenie go do akceptacji koordynatorowi, prowadzenie nadzoru nad prawidłowym przebiegiem zajęć, wypełnianie arkusza kontrolnego zajęć szkoleniowych, zapewnienie właściwej dystrybucji materiałów dydaktycznych i promocyjnych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
Język: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Sieradz