kandydatów

Etat Kierowca autobusu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/21/1034
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie autobusu zgodnie z wytyczona trasą i rozkładem jazdy, prowadzenie autobusu zgodnie z uprawnieniami potwierdzonymi w prawie jazdy (kategoria D lub D+E wraz z kodem 95); sprzedawanie biletów pasażerom w autobusach i kontrolowanie uprawnień i biletów; przestrzeganie stosowania odpowiednich przerw podczas jazdy; zabezpieczanie autobusu przed kradzieżą, uruchomieniem i użytkowaniem przez osoby nieupoważnione; prowadzenie dokumentacji jazdy oraz zgłaszanie dyspozytorowi zauważonych usterek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. D

Wymagania inne:

Prawo jazdy kat. D z kodem 95, umiejętność panowania nad stresem, kultura osobista, chęci do pracy. Pracodawca oferuje zapewnienie o zatrudnieniu osobom, które nie posiadają kat D i szkolenia na przewóz osób, a chciałyby pracować w zawodzie kierowcy autobusu i ukończyć szkolenie w tym zakresie.

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu