kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/21/1085
OBOWIĄZKI:
Składanie i kompletowanie wyrobów z tworzyw sztucznych, kompletacja poszczególnych elementów według modelu, wzoru itp.Po dokonaniu kompletacji podzespołów pracownicy dokonują łączenia poszczególnych elementów za pomocą zaczepów, wkrętów, zatrzasków itp. Łączenie wykonywane jest ręcznie lub przy pomocy specjalistycznych maszyn i urządzeń. Po złożeniu gotowe elementy odkładane są do opakowań zbiorczych i umieszczane w miejscach oznaczonych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu