kandydatów

Etat Kierownik robót drogowych / kierownik budowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Kierownik robót drogowych / kierownik budowy
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/21/1073
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska:- Kierowanie procesem budowlanym,- Nadzór nad jakością i terminowością realizacji,- Realizacja robót zgodnie z Dokumentacją Techniczną,- Koordynowanie pracy brygad i sprzętu,- Prowadzenie dokumentacji budowy.Oferujemy:- Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę,- Stabilne zatrudnienie w bardzo prężnie rozwijającej się firmie,- Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,- Przyjazną atmosferę w zgranym zespole,- Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego i długoterminowej współpracy,- Niezbędne do wykonywania pracy narzędzia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: uprawnienia budowlane

Wymagania inne:

- samodzielność i sprawność w działaniu,- umiejetność pracy pod presją czasu,- uprawnienia do kierowania robotami drogowymi bez ograniczeń, w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń,- mile widziane uprawnienia w specjalności inżynieryjnej mostowej.

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie