kandydatów

Etat Monter wyrobów z tworzyw sztucznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Sobótka

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Monter wyrobów z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Sobótka
Numer: StPr/21/5403
OBOWIĄZKI:
Konsultacja ws. planów produkcyjnych, montaż wyrobów z tworzyw sztucznych, pakowanie gotowych produktów na palety, pomoc przy rozładunkach i załadunkach, pracę porządkowe.Umowa zlecenie: 3 lataIlośc godzin w miesiącu około 168praca w godzinach 7-15Kontakt z pracodawcą: 797439011
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: Praca w zespole
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy bez znaczenia, umiejętności manualne, praca w zespole, dokładność, sumienność, jęz. angielski na poziomie B2 - do kontakt z pracodawcą oraz do dokumentacji na produkcji

Miejsce pracy:

Sobótka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu