Etat Pracownik obsługi biura, sklepu internetowego i magazynu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Pracownik obsługi biura, sklepu internetowego i magazynu
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/21/1157
OBOWIĄZKI:
Poszerzenie kanałów sprzedaży, kontakt z klientem, praca biurowo-magazynowa (faktury, wysyłki), tworzenie nowych ofert w sklepie na Allegro, serwis i naprawa urządzeń automatyki przemysłowej. Pracodawca oferuje samochód słuzbowy w delegację, służbowy laptop oraz służbowy telefon komórkowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, umiejętność obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego w stopniu A1.

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu