kandydatów

Etat Elektromechanik

Firma: Urząd Pracy miejsce pracy: Kalisz

Elektromechanik
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: 199/9/2021
OBOWIĄZKI:
zapewnienie realizacji planu produkcji poprzez utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych z zachowaniem norm BHP, bieżąca obsługa techniczna maszyn i urządzeń, przeglądy PM parku maszyn, tworzenie instrukcji TPM dla operatorów maszyn, w przypadku zaistnienia awarii analizowanie sytuacji i usuwanie usterki, zgłaszanie zapotrzebowania części zamienne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: SEP 1 kV,E1,E2
Uprawnienia: •znajomość schematów elektrycznych i pneumatycznychco najmniej roczne doświadczenie na stanowisku elektryka w dziale utrzymania ruchu

Wymagania inne:

wiedza z zakresu systemów sterowania, pneumatyki i mechaniki maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN