kandydatów

Etat Asystent projektanta /konstrukcje

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Asystent projektanta /konstrukcje
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/21/1540
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska:- Sporządzanie dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej konstrukcji obiektów budowlanych- Opracowywanie dokumentacji Ocen stanu technicznego oraz Ekspertyz Budowlanych- Współpraca i konsultacje z inwestorami oraz projektantami innych branż- Wykonywanie obliczeń statycznych pod nadzorem uprawnionego projektantaOferujemy:- Stabilne zatrudnienie przy zróżnicowanych oraz ciekawych projektach- Pracę w młodym dynamicznym zespole- Pomoc we wdrożeniu do zawodu- Możliwość rozwoju zawodowego- Praktyka do uprawnień budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Biegła znajomosc programu AutoCad
Uprawnienia: biegła znajomość pakietu Ms Office
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Znajomość programów Autodesk Structural Analysis oraz RM-WIN będzie dodatkowym atutem[Umiejętność 1] : Znajomość norm budowlanych (głównie żelbet i stal)

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim