kandydatów

Etat Koordynator do spraw sprzedaży i realizacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Koordynator do spraw sprzedaży i realizacji
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/21/1572
OBOWIĄZKI:
preferowane wykształcenie wyższe budowlane,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,znajomość zagadnień związanych z konstrukcjami stalowymi i systemami lekkich obudów,umiejętność czytania dokumentacji technicznej projektu budowlanego i wykonawczego lub warsztatowego konstrukcji stalowych,umiejętność analizy danych i dobierania optymalnych rozwiązań,znajomość pakietu Ms Office,znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,umiejętność podejmowania decyzji, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, umiejętność budowania relacji;poszukiwanie klientów w zakresie oferty Spółki, obsługa zapytań ofertowych, sporządzanie kalkulacji i raportów z wycen, sporządzanie ofert dla klienta, prowadzenie negocjacji z klientami w ramach posiadanych uprawnień oraz finalizowanie kontaktów, wprowadzanie przyjętego przez Spółkę kontraktu do realizacji na wytwórni, w kooperacji oraz na budowie u podwykonawcy, przygotowywanie danych technologicznych dla wykonawstwa konstrukcji stalowych na bazie przekazanych od klienta danych wyjściowych, poszukiwanie grup kooperacyjnych i montażowych oraz nawiązywanie współpracy z nimi, nadzorowanie prac projektowych, realizowanie dostaw na budowy konstrukcji stalowych i elementów obudowy, koordynowanie prac montażowych na budowach, kompletowanie dokumentacji powykonawczej, fakturacja i przeprowadzanie odbiorów;Oferujemy pracę w solidnej firmie ( 20lat na rynku produkcji i montażu konstrukcji stalowych). Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. W pierwszym okresie solidne wprowadzenie w oparciu o współpracę pod okiem specjalisty oraz WSPARCIE NA START. Możliwość rozwoju zawodowego w ramach stanowiska pracy. Miłą i serdeczną atmosferę w pracy w niewielkim zaangażowanym zespole. wynagrodzenie: 3800-4800zł brutto/mies. ( douzgodnienia) wzrost w miarę rozwoju i indywidualnych predyspozycji kandydata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 800 - 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim