kandydatów

Etat Operator urządzeń cnc

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Bugaj

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Operator urządzeń cnc
Miejsce pracy: Bugaj
Numer: StPr/21/5365
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn CNC, konserwacja sprzętu, prace związane z uruchomieniem, kontrolowaniem przebiegu obróbki oraz zatrzymaniem obrabiarki sterowanej numerycznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
Uprawnienia: doświadczenie na stanowisku

Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku 3 m-ce. Dobry stan zdrowia, praca wymagająca sprawności psychoruchowej, obsługa suwnicy z poziomu roboczego.

Miejsce pracy:

Bugaj

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu