kandydatów

Etat Stanowisko ds. obsługi dokumentacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Stanowisko ds. obsługi dokumentacji
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/21/1411
OBOWIĄZKI:
Zapewnia udostępnianie i utrzymanie zasobu dokumentacji w obiegu bieżącym oraz prawidłowe funkcjonowanie archiwum zakładowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie średnie. Mile widziane: wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia, ubezpieczenia społeczne, administracja, prawo, archiwistyka), minimum 2 lata pracy związanej z obsługą dokumentacji. Wymagania dodatkowe: podstawowa znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, podstawowa znajomość Ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach, umiejętność obsługi pakietu MS Office.Dodatkowe informacje: proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną, skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne, oferty niekompletne nie będą rozpatrywane, oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane, do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne. Jeśli jesteś osobą: komunikatywną i lubiącą współpracę, zorientowaną na cel i jakość, radzącą sobie w trudnych sytuacjach to zachęcamy Cię do składania dokumentów, oferując: zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę na czas określony - rozwój zawodowy, bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych atrakcyjne, pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU. Do aplikowania zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami. Stwarzamy pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wyposażenie stanowiska pracy: sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy. Warunki wykonywania pracy: spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż., polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę, wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS, konieczność poruszania się po całym obiekcie, konieczność wykonywania pracy poza biurem, konieczność odbywania podróży służbowych, budynek 4 piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych, stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze, miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego, wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika, przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia, przy wejściu do budynku jest zamontowana platforma schodowa lub transporter schodowy, drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie, w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu