kandydatów

Etat Konstruktor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Konstruktor
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/21/1854
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie techniczneZnajomość obsługi programów CAD ( SolidWorks)Bardzo dobra znajomość pakietu Mikrosoft OfficeZnajomość procesów technologicznych1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ( procesy produkcyjne, konstrukcja, mechanika, automatyka)Doświadczenie w koordynacji projektówZnajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmieZmysł technicznyBardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowośćOrientacja na cele, samodzielność w działaniuOtwartość na nowe doświadczeniaZakres obowiązków:- przygotowanie koncepcji technicznej projektow- rozwiązywanie problemów technicznych na etapie projektowania- definiowanie wymogów jakościowych dla nowo powstających produktów- tworzenie dokumentacji technicznej- opracowanie technologii wykonania- kosztorysowanie prototypów- wdrażanie do produkcji- technologiczny nadzór nad procesem produkcyjnym- udział w projektach dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości- projektowanie i systematyczne wdrażanie działań zwiększających wydajność w procesie produkcyjnymwynagrodzenie od 2 800zł brutto/mies.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim