kandydatów

Etat Psycholog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Sobótka

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Psycholog
Miejsce pracy: Sobótka
Numer: StPr/21/7098
OBOWIĄZKI:
pomoc psychologiczna, praca na umowe na zastępstwo na jedną zmianę, wymiar czasu pracy: 22/22 do 15.02.2022r. na zastepstwo z możliwością przedłużenia na 11/22 (pół etatu) do końca roku szkolnego 2021/2022 w związku z potrzebą wynikającej z organizacji nauczania, oferta dostępna w sali C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel psycholog
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe pedagogiczne, staż pracy bez znaczenia, uprawnienia do wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Sobótka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu