kandydatów

Etat Key account manager

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Key account manager
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/21/1456
OBOWIĄZKI:
Nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami. Przygotowywanie ofert handlowych i obsługa posprzedażowa. Organizacja oraz uczestnictwo w spotkaniach handlowych. Monitorowanie rynku oraz realizacja planów i zadań sprzedażowych. Udział w imprezach targowych i branżowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, doświadczenie w sprzedaży (mile widziana branża spożywcza), umiejętności negocjacyjne i prowadzenia rozmów handlowych, umiejętność przygotowywania profesjonalnych prezentacji i swobody w ich przeprowadzaniu, umiejętności budowania pozytywnych relacji biznesowych, doświadczenie w pozyskiwaniu i rozwoju współpracy z klientami, pasja, kreatywne myślenie oraz chęci do pracy i rozwoju, samodzielność w działaniu i chęci podejmowania inicjatyw, zorientowanie na realizacje celu

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 130 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu