kandydatów

Etat Operator urządzeń produkcyjnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Operator urządzeń produkcyjnych
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/21/1469
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie ciągłości procesu technologicznego. Zapewnienie właściwej wydajności linii pakującej. Raportowanie zużyć surowców opakowań z wykorzystaniem systemu komputerowego. Wykonywane ze wsparciem mechanika okresowe przeglądy i konserwacje urządzeń. Współuczestnictwo w projektach oraz działaniach na wydziale. Przyczynianie się do realizacji celów i zadań firmy poprzez dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata, uprawnienia na wózki jezdniowe, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęKonkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracyŚwiadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowejgotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu