kandydatów

Etat Automatyk / elektryk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Automatyk / elektryk
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/21/1541
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy maszyn produkcyjnych. Diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania i wdrażanie działań zapobiegawczych. Serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń. Prace modernizacyjne przy liniach produkcyjnych oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi. Planowanie i wykonywanie konserwacji prewencyjnych maszyn i urządzeń. Udział w instalowaniu i uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń oraz ich odbiór.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, średnie techniczne kierunkowe, Doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie urządzeń przemysłowych, rozwiązywaniu problemów technicznych, umiejętność samodzielnej pracy w zakresie diagnostyki i usuwania awarii mechanicznych, mile widziana znajomość obsługi tokarki, umiejętność spawania, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz znajomości rysunku technicznego, gotowość do pracy w systemie zmianowym, prawo jazdy kat. B, kreatywność

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu