kandydatów

Etat Menedżer Obszaru Sprzedaży

Firma: Aviva Sp. z o.o. miejsce pracy: Kalisz

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń. Czerpiemy z ponad 300-letnich doświadczeń brytyjskiej Avivy, która jest liderem ubezpieczeń na swoim rynku.

Menedżer Obszaru Sprzedaży
Miejsce pracy: Kalisz
Opis stanowiska:
  • Rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych Doradców Ubezpieczeniowych
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego Grupy
  • Szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy swojego Zespołu
  • Doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej
  • Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i proaktywnej postawy w realizacji celów
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej-warunek konieczny
  • Konsekwencja w dążeniu do celu i zaangażowanie
  • Swobodne korzystanie z social mediów, znajomość trendów rekrutacyjnych – lub otwartość i chęć poznania i wdrażania nowych rozwiązań
  • Świadomość, że będziesz pracować w branży, w której na pierwszym miejscu stawia się pomaganie innym
Oferujemy:
  • Gotowy kilkunastoosobowy Zespół doświadczonych Agentów-nasi Doradcy potrzebują wsparcia doświadczonego Menedżera
  • Decydujesz o czasie i trybie swojej pracy
  • Rozwijasz swoje kompetencje związane z zarządzaniem Zespołem – zapewniamy Ci profesjonalny system szkoleń menedżerskich oraz wsparcie centralne
  • Nowoczesne narzędzia pracy zarówno do pracy z Agentami jak i rekrutacyjne
  • Atrakcyjne zniżki na ubezpieczenie, opiekę medyczną czy pakiet sportowy
  • Wszystko czego potrzebujesz żeby móc się u Nas rozwijać.

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie współpracy w celu udziału w procesie rekrutacji organizowanym przez Aviva Sp. z o.o. Informuję jednocześnie, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności dla kandydatów na Kierowników obowiązującą w Avivie.