kandydatów

Etat Wychowawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Wychowawca
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/21/1547
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie grupy wychowawczej oraz dokumentacji pedagogicznej w zakresie realizacji działań opiekuńczo-wychowawczych, organizacja i realizacja różnych form pracy wychowawczej (zajęcia indywidualne i grupowe), realizacja zadań doskonalących pracę wychowawczą, dbanie o właściwy stosunek uczestnika do nauki teoretycznej i praktycznej, przygotowanie uczestnika do życia w rodzinie i społeczeństwie oraz kształtowanie umiejętności działania zespołowego, współpraca z rodzicami lub opiekunami prawnymi uczestników oraz pracodawcami i władzami samorządowymi oraz podmiotami działającymi na rzecz młodzieży, dbanie o warunki realizacji nauki zawodu i przyuczenia do wykonywania określonej pracy, w tym poznanie i przestrzeganie przepisów BHP, wykonywanie innych zadań zleconych przez Komendanta Hufca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe pedagogiczne (pedagogika, resocjalizacja), pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, umiejętność pracy z młodzieżą, znajomość podstaw prawa oświatowego, bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, samodzielność, dobra znajomość pakietu biurowego MS Office, poczty elektronicznej i Internetu, Excel; umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu