kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie miejsce pracy: Pleszew

Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie
Magazynier
Miejsce pracy: Pleszew
Numer: StPr/21/1101
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie towarów od dostawców, sprawdzanie poprawności dostawy i zatwierdzanie faktur (zgodnie z zamówieniem),- wydawanie i przyjmowanie podzespołów z magazynu wg dokumentów produkcyjnych,- wydawanie wyrobów do klientów zgodnie z dokumentami wydań, - pakowanie palet i paczek, - przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa wózka widłowego
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków[Umiejętność 1] : znajomość elementów elektronicznych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku[Inne] : - umowa o pracę,- stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,- praca w systemie jednozmianowym,- praca w gronie ambitnych specjalistów

Miejsce pracy:

Pleszew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie