Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik obsługi maszyn rolniczych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku miejsce pracy: Dobra

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracownik obsługi maszyn rolniczych
Miejsce pracy: Dobra
Numer: StPr/22/1105
OBOWIĄZKI:

zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 7-15

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe

Miejsce pracy:

Dobra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku



Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Etat Pracownik obsługi maszyn rolniczych w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku miejsce pracy: Dobra 09-01-2023
Etat Pracownik obsługi maszyn rolniczych w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku miejsce pracy: Dobra 20-12-2022
Etat Magazynier w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku miejsce pracy: Dobra 04-07-2022
Etat Pracownik obsługi maszyn w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku miejsce pracy: Dobra 10-06-2022

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-05-2022
Wyświetleń: 170