kandydatów

Etat Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu miejsce pracy: Warta

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Kucharz
Miejsce pracy: Warta
Numer: StPr/22/0693
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie sali konsumpcyjnej (nakrywanie stołów, układanie sztućców, naczyń). Obróbka surowców tj. mięs, warzyw, owoców, ryb itp. Przygotowywanie posiłków, dań, deserów, napojów. Dekorowanie półmisków, porcjowanie. Obsługa sprzętu agd, kasy fiskalnej, sporządzanie menu w zależności od rodzaju imprezy. Przyjmowanie zamówień także na wynos. Sprawdzanie, uzupełnianie stanów magazynowych surowców.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Warta

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu