kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-biurowy

Firma: GLOBAL FOOD HYGIENE D. URBAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Sieradz

Global Food Hygiene – producent, importer, dystrybutor art. BHP.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy  prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Sieradz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • zajmowanie się dokumentacją, korespondencją oraz prowadzeniem terminarza spotkań biznesowych i organizacją wyjazdów służbowych,
  • obsługiwanie urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner, faks),
  • odbieranie połączeń telefonicznych,
  • monitorowanie płatności faktur i rozliczeń, opisywanie, wprowadzanie faktur kosztowych do systemu,
  • sprawdzanie kart kontrahentów,
  • prowadzenie dokumentacji leasingowej, rozliczania, raportowania,
  • rozliczanie tras wyjazdów służbowych,
  • bezpośredni kontakt z klientami firmy i przyjmowanie gości,
  • udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności,
  • komunikacja ze wszystkimi działami firmy,
  • obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura.
WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne, kultura na wysokim poziomie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość pakiet MS Office (Word i Excel),
  • mile widziana znajomość programu COMARCH
OFERUJEMY
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stażu pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych,
  • system benefitów
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)