kandydatów

Etat Robotnik magazynowy/operator wózka (widłowgo, tt)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie miejsce pracy: Ostrzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Robotnik magazynowy/operator wózka (widłowgo, tt)
Miejsce pracy: Ostrzeszów
Numer: StPr/22/0330
OBOWIĄZKI:

1. Załadunek i rozładunek samochodu dostawczego. 2. Prawidłowe układanie towaru na regałach. 3. Dostarczanie towarów na linie produkcyjne celem zapewnienia ciągłości produkcji. 4. Obsługa urządzeń technicznych. 5. Stosowanie procedur minimalizacji strat. 6. Dbanie o wyroby, surowce oraz środki techniczne znajdujące się na terenie magazynu. 7. Obsługa wózka widłowego, obsługa suwnicy (w zależności od posiadanych uprawnień). 8. Wymiana w wózku widłowym butli z gazem / akumulatora. 9. Kontrola stanu technicznego wózków widłowych oraz dbanie o ich konserwację. 10. Bieżące wypełnianie kart pracy wózka widłowego. 11. Zawiadomienie przełożonego o awarii lub zniszczeniu wyposażenia technicznego magazynu lub surowca. 12. Informowanie przełożonego o wszystkich nieprawidłowościach powstałych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętnośc prowadzenia samochodu lub wózka widłowego/jezdniowego

Miejsce pracy:

Ostrzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie