kandydatów

Etat Laborant

Firma: Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie miejsce pracy: Sieradz

Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Laborant
Miejsce pracy: Sieradz
Ogłoszenie o naborze Nr 104682

Warunki pracy

Inne informacje:

W ofercie należy podać dane kontaktowe - adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu.

Oferty złożone po terminie podlegają odrzuceniu. W przypadku złożenia oferty drogą pocztową za datę złożenia oferty uważa się datę jej nadania w placówce pocztowej. Wszystkie wymagane oświadczenia należy własnoręcznie podpisać. Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie nie będą o tym informowane. Oferty odrzucone zostaną zniszczone komisyjnie. Weryfikacja spełnienia przez kandydatów wymagań formalnych dokonana zostanie na    podstawie dokumentów wymienionych w części „wymagane dokumenty i oświadczenia”.

W  związku z tym podkreślamy, że kompletne aplikacje to takie, które zawierają wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia.

W ciągu jednego miesiąca od publikacji wyniku naboru istnieje możliwość odbioru złożonych dokumentów. Po tym terminie dokumenty podlegają zniszczeniu.

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru, o czym będą powiadomieni telefonicznie lub e-mailem.

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w niniejszym procesie rekrutacjach, prosimy
o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoim dokumencie aplikacyjnym.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych, w tym danych szczególnej kategorii, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w prowadzonym procesie rekrutacyjnym przez Głównego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa z siedzibą w Warszawie (00-828), Al. Jana Pawła II nr 11.”

Zakres zadań

  • przegląd umów, zleceń i protokołów pobrania próbek
  • przyjmowanie i rejestracja zleceń
  • raportowanie wyników (sporządzanie sprawozdań z badań)
  • przygotowywanie próbek do badań laboratoryjnych w celu wykonania analiz
  • współudział w wykonywaniu badań próbek roślin, produktów roślinnych i przedmiotów na obecność organizmów szkodliwych
  • przygotowanie zaplecza technicznego niezbędnego do wykonywania analiz laboratoryjnych w tym zaopatrzenie w niezbędny sprzęt, odczynniki, akcesoria i przygotowanie powierzchni roboczych
  • obsługa, mycie i dezynfekcja urządzeń laboratoryjnych wykorzystywanych w czasie przygotowywania do badań próbek przyjętych do laboratorium
  • mycie, dezynfekcja szkła i drobnego sprzętu laboratoryjnego, utrzymywanie czystości powierzchni roboczych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie biologiczne, rolnicze lub pokrewne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Ogólna wiedza laboratoryjna
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, staranność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość Systemów Zarządzania Jakością

Pozostałe oferty pracy w firmie Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie
Etat Asystent laboratoryjny w firmie: Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie miejsce pracy: Sieradz 13-06-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-08-2022
Wyświetleń: 131