kandydatów

Etat Spedytor / Dyspozytor transportu

Firma: MoveON! Consulting miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Ogłoszenie numer: 7588191, z dnia 2022-09-29

MoveON! Consulting to agencja rekrutacyjna i firma konsultingowa oferujemy szerokie wsparcie dla firm transportowych i logistycznych oraz specjalistów z branży TSL.

Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji stałych, na stanowiska w branży TSL. Łączymy najlepsze firmy z branży z specjalistami poszukującymi nowej pracy. Od konkurencji odróżnia nas, że jesteśmy praktykami posiadamy prawie 20-letnie doświadczanie na stanowiskach operacyjnych, handlowych i zarządczych w branży transport, spedycja, logistyka.

W chwili obecnej dla jednego z naszych klientów firmy transportowej z dwudziestoletnią tradycją specjalizującej się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym, materiałów niebezpiecznych flotą własną pojazdów, a także usług magazynowania i VAS. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor / Dyspozytor transportu

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • Prowadzenie floty własnej w międzynarodowym transporcie chłodniczym;
  • Monitoring realizacji powierzonych zadań kierowcom;
  • Aktywne poszukiwanie nowych zleceń transportowych;
  • Obsługa kluczowych klientów firmy poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług transportowych;
  • Zapewnienie odpowiednich środków transportu własnych lub zewnętrznych w celu realizacji potrzeb Klientów;
  • Optymalne planowanie transportów;
  • Bieżąca analiza i optymalizacja kosztów;
  • Budowania dobrych relacji z biznesowych z Klientami i dostawcami usług;
  • Współpraca z innymi działami firmy: magazyn, dział handlowy, księgowości, serwis, administracja ect.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w firmie transportowej z taborem własnym - warunek konieczny;
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację w mowie i piśmie - warunek konieczny;
  • Ugruntowana wiedza na temat planowania i organizacji transportu;
  • Znajomość czasu pracy kierowców;
  • Znajomość konwencji CMR oraz przepisów transportowych;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Doświadczenie w transporcie chłodniczym będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość przepisów Brexit'owych będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze;
  • Wsparcie zespołu specjalistów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia branżowe;
  • Pracę na nowoczesnych systemach telematycznych wspierających pracę spedytora;
  • Nowoczesną flotę pojazdów;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Szerokie zaplecze socjalne w tym lunch

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-09-2022
Wyświetleń: 139