kandydatów

Etat Starszy informatyk

Firma: Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu miejsce pracy: Sieradz

Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Starszy informatyk
Miejsce pracy: Sieradz
Ogłoszenie o naborze Nr 108999

Warunki pracy

    • umowa o pracę na czas określony - z obowiązkiem odbycia służby przygotowawczej w przypadku osób podejmujących po raz pierwszy pracę na stanowisku w korpusie służby cywilnej z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony,

    • praca jednozmianowa w podstawowym systemie czasu pracy,

    • praca w budynku KPP w Sieradzu - stanowisko zlokalizowane jest w pomieszczeniu na drugim piętrze, bez windy,

    • pomieszczenia sanitarno - higieniczne nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,

    • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin.

Zakres zadań

  • utrzymuje w stałej sprawności technicznej i konserwuje wykorzystywany sprzęt komputerowy
  • wykonuje zadania administratora systemów PSTDN, SNP, ODN
  • administruje zasobami sprzętowo - programowymi jednostki
  • wykonuje czynności związane z obsługą Poczty Specjalnej
  • obsługuje i konserwuje Mobilne Terminale Noszone i Przewoźne
  • obsługuje i konserwuje sieci: CWI, WWI, PSTD
  • organizuje, przeprowadza oraz dokumentuje szkolenia z zakresu aplikacji policyjnych oraz obsługi systemów komputerowych, a także z systemów KSI
  • prowadzi obsługę techniczną, konserwację i naprawy Wielofunkcyjnego Stanowiska do Rejestracji Danych Identyfikacyjnych Osób

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego praca w komórkach informatycznych, łącznościowych itp.

  • znajomość obsługi i naprawy sprzętu informatycznego i łącznościowego
  • znajomość przepisów prawnych i wiedzy z zakresu służby cywilnej oraz ochrony danych osobowych
  • nieposzlakowana opinia
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • pożądane cechy osobowości: komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, dyspozycyjność, rzetelność, sumienność