kandydatów

Etat Laborant / Technolog chemiczny / Chemik

Firma: Visto miejsce pracy: Warta

Ogłoszenie numer: 7780317, z dnia 2022-11-29

Visto

Dynamicznie rozwijający się polski producent farb i lakierów antykorozyjnych.

Laborant / Technolog chemiczny / Chemik

Miejsce pracy: Warta

Opis stanowiska

  • Opracowywanie receptur nowych produktów
  • Kontrola jakości bieżącej produkcji
  • Dobieranie kolorów wg wzorców
  • Przygotowywanie prób i odczynników do badań
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane chemiczne)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (8.00 - 16.00)
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Paczki świąteczne
  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie w nowowybudowanym zakładzie (lokalizajca: Warta, woj. łódzkie)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-11-2022
Wyświetleń: 138