kandydatów

Etat Blacharz samochodowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu miejsce pracy: Warta

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Blacharz samochodowy
Miejsce pracy: Warta
Numer: StPr/23/0020
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z obsługą sprzętu i narzędzi na stanowisku.Wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich, jak piłowanie, zwijanie, usztywnianie, wiercenie, trasowanie, cięcie, prostowanie, wyginanie itp. elementów z różnych rodzajów blachy o różnej grubości.Lączenie blach cienkich za pomocą lutowania cyną, mosiądzem i miedzią.Wykonywanie obróbki cieplnej blach i części samochodowych.Sprawdzanie jakości wykonywanych części i zespołów.Usuwanie uszkodzeń elementów i zespołów elementów nadwozi samochodowych.Czyszczenie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń blacharskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Warta

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu