kandydatów

Etat Pracownik biurowy - fp

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Pracownik biurowy - fp
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/23/0263
OBOWIĄZKI:
- przeszkolenie BHP i ppoż- zapoznanie z funkcjonowaniem instytucji- zapoznanie z "Regulaminem wewnętrznym urzędowania Sądów.."- wykonywanie czynności związanych w prowadzeniem akt spraw sdowych oraz urządzeń ewidencyjnych sł€żących do ich rejestrowania- wykonywanie wydanych w sprawach sądowych zarządzeń Prezesa Sądu, Przewodniczącego wydziału i sędziów- protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach sądu na komputerze- wykonywanie innych czynności przewidzianych w regulaminie wewnętrznego urzędowania sądów i przepisach ogólnych (sporzadzanie pism o nadesłanie akt, o wyznaczenie adwokata ustanowionego dla strony z urzędu, o dostarczenie dokumentów lub przedmiotów przez osoby trzecie oraz dokonanie ogłoszeń itp)- sporządzanie pism o uiszczenie grzywien (kar pieniężnych) i kosztów sądowych jak również pism w sprawie egzekucji należności sadowych- zwracanie pism procesowych na zarządzenie przewodniczącego wydziału lub innego sędziego- wykonywanie zarządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim