kandydatów

Etat Specjalista

Firma: COBORU Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Słupi Wielkiej miejsce pracy: Kościelna Wieś

Realizowanie planów badawczo-doświadczalnych Centralnego Ośrodka.
Prowadzenie doświadczeń i ich dokumentowanie, zgodnie z metodykami obowiązującymi w Centralnym Ośrodku.

Koordynacja realizacji porejestrowego doświadczalnictwa odmianowego w województwie.
Ustalanie list zalecanych do uprawy odmian na terenie województwa, na bazie wyników doświadczeń prowadzonych w ramach Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego.
Upowszechnianie wiedzy o odmianach roślin uprawnych.

Zajrzyj na slupiawielka.coboru.gov.pl

Specjalista
Miejsce pracy: Kościelna Wieś

Zadania:
  • prowadzenie doświadczeń odmianowo-agrotechnicznych
  • dokumentowanie prowadzonych doświadczeń
  • udział i poszerzanie wiedzy w danej dziedzinie

Wymagania:
  • wykształcenie rolnicze co najmniej średnie
  • obsługa komputera
  • dyspozycyjność, komunikatywność

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną i miłą atmosferę pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-02-2023
Wyświetleń: 101