kandydatów

Etat Referent

Firma: Urząd Statystyczny w Łodzi miejsce pracy: Sieradz

Urząd Statystyczny w Łodzi
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Sieradz
Ogłoszenie o naborze Nr 117621

Warunki pracy

Praca biurowa, przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie, wykonywana w Oddziale w Sieradzu. Oddział w Sieradzu Urzędu Statystycznego w Łodzi mieści się na VIII p., w budynku 8-piętrowym, którego zarządcą jest Starostwo Powiatowe w Sieradzu. Wokół budynku wyznaczone są  miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych, budynek posiada platformę wjazdową dla osób niepełnosprawnych, wejście do budynku, jak i ciągi komunikacyjne ( również na VIII p.) są szerokie i bez progów. Dostęp na VIII p. jest możliwy za pomocą jednej z trzech wind w pełni przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych (windy posiadają informację głosową), na parterze znajduje się toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • obsługuje sekretariat,
  • ewidencjonuje wpływy korespondencji,
  • przyjmuje i rejestruje dokumenty papierowe wpływające i wychodzące,
  • prowadzi sprawy kadrowe pracowników oddziału w zakresie ustalonym przez Wydział Kadr i Szkolenia,
  • prowadzi ewidencje związane z gospodarką magazynową i transportową,
  • obsługuje centrale telefoniczną,
  • wykonuje prace wspomagające przy realizacji badania SP-3,
  • uczestniczy w przeprowadzaniu ankietowych badań statystycznych metodami wywiadu bezpośredniego i telefonicznego,
  • udostępnia informacje statystyczne.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość aktów prawnych regulujących działalność Urzędu w tym ustawy o statystyce publicznej,
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność komunikacji interpersonalnej,
  • umiejętność wykorzystania wiedzy i doskonalenie zawodowe,
  • umiejętność poszukiwania informacji,
  • umiejętność organizacji pracy i orientacji na osiąganie celów,
  • rzetelność,
  • umiejętność współpracy,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • orientacja na klienta