kandydatów

Etat Konfekcjonista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie miejsce pracy: Ostrzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Konfekcjonista
Miejsce pracy: Ostrzeszów
Numer: StPr/23/0143
OBOWIĄZKI:

Kompletowanie detali oraz układanie ich w wyznaczonych miejscach. Dostarczanie surowca na wyznaczone stanowiska pracy. Ręczne prace transportowe (paleciak, wózek). Obsługa narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, narzędzi pneumatycznych, wiertarki stołowej. Sporadyczne prace szlifierskie (zaciąganie nitonakrętek, nitowanie, gwintowanie, itp.). Samokontrola jakościowa. Zawiadomienie przełożonego o awarii, zniszczenia surowca lub maszyny, o wszystkich nieprawidłowościach.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych [Umiejętność 1] : umiejętność obsługi narzędzi ręcznych

Miejsce pracy:

Ostrzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie