kandydatów

Etat Regionalny specjalista ds. sprzedaży

Firma: Sklejka Orlimex Sp. z o.o. miejsce pracy: Kalisz

Orlimex - międzynarodowa firma posiadająca 8 oddziałów w różnych krajach,

w związku z rozwojem swojego oddziału w Polsce oraz otwarcie mnowegoobszarudziałalnościnapolskimrynku - poszukuje regionalnego specjalisty ds. sprzedaży (Menedżer regionalny) w szybko rozwijającym się segmencieB2Bwbranżybudowlanej, specjalizującego się w sprzedaży zbrojenia kompozytowego i powiązanych materiałów.

Regionalny specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Kalisz
Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów za pomocą nowoczesnych narzędzi - CRM
  • Realizacja uzgodnionych planów sprzedaży
  • Budowanie silnej pozycji firmy na lokalnym rynku
  • Praca w województwie wielkopolskim i okolicach.
Wymagania:
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność radzenia sobie z obiekcjami i oporem klienta
  • Umiejętności komunikacyjne i konsekwentne budowanie relacji z klientami
  • Prawo jazdy i gotowość do podróży służbowych
  • Samodzielna organizacja czasu pracy (praca w CRM)
  • Doświadczony użytkownik PC (MS office)
  • Znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie mile widziana
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie oparte na wynikach (bez górnego limitu) na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, z początkowym szkoleniem i wsparciem
  • Samochód służbowy
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia (laptop, telefon, dostęp do produktów IT)
  • Praca w stabilnej i rozwijającej się firmie