kandydatów

Etat Starszy inspektor

Firma: Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie miejsce pracy: Pleszew

Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie
Komendant poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy inspektor
Miejsce pracy: Pleszew
Ogłoszenie o naborze Nr 77810

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa, 8 godzinna, jednozmianowa, w pomieszeniu, przy oświetleniu sztucznym i naturalnym

Zakres zadań

  • Prowadzenie rejestru śledztw, dochodzeń i postępowań sprawdzających w systemie KSIP i ERCDŚ dla Wydziału Kryminalnego i Posterunków Policji
  • Codzienna kontrola obsługi skrzynki SEPP Komendanta
  • Prawidłowe i poprawne wykonywanie operacji przetwarzania informacji w KSIP i ERCDŚ
  • Stałe samokształcenie się w zakresie programów komputerowych i baz danych.
  • Szkolenie funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego i Posterunków Policji z zakresu prawidłowego wypełniania formularzy oraz wykorzystywania dostępnych aplikacji.
  • Codzienne przygotowywanie poczty przekazywanej do Prokuratury Rejonowej w Pleszewie.
  • Rejestracja dozorów w KSIP i ERCDŚ
  • Sprawdzanie, rejestracja modyfikacja i usuwanie danych wprowadzonych do SNP

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wiedza w zakresie przepisów resortowych i ogólnopaństwowych
  • poświadczenie bezpieczeństwa