kandydatów

Etat Inżynier Technolog

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Kalisz

ERBUD INDUSTRY to Spółka wchodząca w skład jednej z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie inżynieryjno-energetycznym. Grupa, od ponad 30 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

Inżynier Technolog
Miejsce pracy: Kalisz
Zadania:
Zakres obowiązków:
  • Analiza dokumentacji technicznej (schematy technologiczne P&ID, projekt podstawowy, projekt budowlany, itp.) w zgodności z Kontraktem oraz normami / standardami;
  • Koordynacja oraz nadzór techniczny nad robotami budowlanymi w branży mechanicznej i technologicznej;
  • Dokonywanie odbiorów w zakresie branży mechanicznej i technologicznej;
  • Doradztwo techniczne w branży technologicznej;
  • Kontrola nad realizacją prac w zgodności z projektem, technologią montażu oraz harmonogramem realizacji;
  • Uczestnictwa w spotkaniach branżowych;
  • Przygotowywanie oficjalnych dokumentów (notatki ze spotkań, pisma, itp.);
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów z przebiegu postępu prac inwestycji;
  • Weryfikacja kompletności dokumentacji wykonawczej, powykonawczej (aktualizacja oraz archiwizacja).
Wymagania:
Oczekiwania:
  • Wykształcenie kierunkowe: energetyka/mechanika i budowa maszyn lub pokrewne;
  • Biegłość w obsłudze komputera, a zwłaszcza Auto CAD, MS Project, MS Excel, MS Word z umiejętnością czytania rysunków technicznych i schematów technologicznych;
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym;
  • Dobra organizacja, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.