kandydatów

Etat Pracownik biurowy ofpr/22/2172 (s)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa miejsce pracy: Dobra

Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracownik biurowy ofpr/22/2172 (s)
Miejsce pracy: Dobra
Numer: StPr/22/2188
OBOWIĄZKI:
wg. programu stażu, prace biurowe, realizacja ofert przez Internet, obsługa klienta, wysyłka zamówień. Staż pon.- pt. w godz 9-16, sob. godz. 8-13 (do uzgodnienia z pracodawcą)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

obsługa komputera, mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa