kandydatów

Etat Zaopatrzeniowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Brzeziny

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Brzeziny
Numer: StPr/22/2104
OBOWIĄZKI:
dowóz towarów do klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Brzeziny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Etat Zaopatrzeniowiec w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Brzeziny 31-12-2022
Etat Zaopatrzeniowiec w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Brzeziny 30-11-2022
Etat Zaopatrzeniowiec w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Brzeziny 31-10-2022
Etat Mechanik pojazdów samochodowych w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Brzeziny 29-06-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-02-2023
Wyświetleń: 100